Baner dwustronny


Banery dwustronny drukowane są na materiale blockout który przeznaczony jest do druku dwustronnego. Banery te posiadają specjalną przekładkę nie pozwalającą na przenikanie światła. Odporne na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Separator w tkaninie powoduje, że nawet w słoneczne dni banery nie prześwitują i są idealnie czytelne.
Materiał użyty do produkcji banera charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nadaje się idealnie na długi okres ekspozycji.
Wykończenie banera zależy od sposobu montażu, oferujemy wykończenia: zgrzewanie, wykonanie oczek, tuneli i rękawów. Baner drukowany jest w technologii solwentowej w jakości zapewniającej bardzo dobrą jakość i ostrość druku.


Dużą wagę przykładamy do wykonania naszych produktów. Źle wykonany baner może zaszkodzić reklamującej się firmy. Nasze wyroby są zawsze najwyższej jakości. Świadczymy również usługi projektowania grafik na banery.Uważaj !!! Są firmy które oferują banery dwustronne przez łączenie dwóch banerów standardowych poprzez zgrzanie do siebie plecami. W słoneczne dni banery prześwitują i zlewają się co sprawia, że są nieczytelne.Najczęściej zadawane pytania

1Projekt banera za darmo
Jeśli potrzebujesz baner w którym będzie tylko tekst, projekt otrzymasz za darmo.
prosty-projekt-banera-za-darmo

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, kreatywny projekt wykonamy dla Ciebie za dodatkową opłatą

2Profesjonalny projekt banera - za opłatą
Nasz grafik opracuje dla Ciebie indywidualny projekt. banera. Koszt projektu od 30 zł.
opracowanie graficzne banera
3Jak samodzielnie opracować baner do druku?
Zamawiając baner np. 2 x 1 m, należy przygotować pracę o wymiarach 2060 x 1060 mm.

SPAD wynosi po 30 mm dla każdego z boków banera (to obszar dookoła Twojej grafiki, który usuwany jest podczas procesu zgrzewania. Wszystkie tła użyte w grafice (np. zdjęcia) powinny dochodzić do krawędzi pliku.
Wewnętrzny margines - 50 mm i liczony jest od każdej krawędzi banera. Jest to obszar, w którym nie powinny znajdować się żadne istotne informacje, takie jak teksty lub logo.

Oczkowanie średnio co 500 mm.
Średnica wewnętrzna oczek: 10 mm.
Odległość oczek od zewnętrznej krawędzi: 15 mm

Preferowane formaty plików to PDF, TIFF, JPG.

Optymalne ustawienie koloru czarnego to C 40%, M 40%, Y 40%, K 100%.

banerr-jak-opracowac

dziewczyna-banery-czestochowa-sa-ok
PROMOCJA !!!
darmowa wysyłka banera - za darmo

Zapytanie o cenę / zamówienie:

  BEZPŁATNA WYCENA  Dane kontaktowe
  42-200 Częstochowa,
  Zadzwoń:

  530 782 782

  34 34 30 211